Moje služby

Profesionálne fotografie

Kvalitné zobrazenie nehnuteľnosti je kľúčové! Vždy rozhoduje o tom, či si návštevník váš inzerát všimne a otvorí ho. Prvotriedna fotografia vytvorí lákavý prvý dojem a môže byť rozhodujúcim faktorom, ktorý priláka záujem kupujúceho.

Cielená Reklama

V dnešnej dobe, už nestačí len pridať ponuku na inzertné stránky. Na dosiahnutie toho správneho efektu využívam kombináciu nástrojov – od cielených kampaní na Facebooku a Instagrame, až po prispôsobené webové stránky, ktoré zvyšujú dosah a lákajú potenciálnych kupujúcich. Všetko toto robím s cieľom vytiahnuť z každej platformy to najlepšie. Je dôležité komu sa vaša ponuka zobrazuje !

Získajte maximálnu pozornosť pre vašu nehnuteľnosť s profesionálnym maklérom, ktorý využíva cielené marketingové kampane a špecializované webové stránky pre atraktívnu prezentáciu a efektívny predaj.

Zábery s dronom

Rozšírte svoj predajný potenciál s unikátnymi zábermi z dronu, ktoré odhalia nielen krásu vašej nehnuteľnosti, ale aj jej strategickú polohu. Získajte konkurenčnú výhodu a pritiahnite viac záujemcov o kúpu s pôsobivými leteckými snímkami, ktoré zvýraznia jedinečnosť a prednosti vašej nehnuteľnosti v rámci lokality.

Unikátne video

Využite výhody video obhliadok na prezentáciu nehnuteľností a preneste emócie priamo ku kupujúcim. Len 12% maklérov využíva plný potenciál tohto nástroja – staňte sa súčasťou tejto exkluzívnej skupiny a zvýšte šance na predaj.

Virtuálna prehliadka

Matterport je nástroj, ktorý sprostredkuje kupujúcim detailné 3D zobrazenie vašej nehnuteľnosti. Pridáva nový rozmer k ponuke a umožňuje záujemcom prechádzať sa priestormi nehnuteľnosti s pocitom, akoby tam už fyzicky boli.  Moji klienti môžu zažiť nehnuteľnosť v jej plnej kráse a rozsahu, čo im pomáha lepšie si predstaviť, ako by v nej mohli žiť.

Tento nástroj je pre mňa kľúčový pri zvyšovaní atraktivity ponuky a zefektívnení predaja.

Homestaging priestoru

Homestaging nie je o kamuflácii a prekrývaní nedostatkov, ale je o tom ukázať nehnuteľnosť v čo najlepšom svetle. Kupujúci sa často rozhodujú na základe prvého dojmu. 

Vizualizácia priestoru

Vizualizácie premenia nehnuteľnosti v pôvodnom stave na vizuálne príťažlivé ponuky, ktoré pomáhajú kupujúcim predstaviť si budúce prerábky a motivujú ich k návšteve.

Lukáš Mucha ©

Som tu pre Vás

Máte záujem o predaj nehnuteľnosti? Neváhajte ma kontaktovať. Získate profesionálne fotenie, homestaging, právne zastúpenie a mnoho ďalších výhod. 

lukas_mucha_title_photo_reality
Podpis_new_Mucha_Lukas_black_400x100px