Referencie

Lukáš Mucha ©

Referencie od klientov:

Všetky uvedené referencie nájdete aj na oficiálnej webovej stránke realitnej kancelárie B10 alebo na Facebooku Lukáš Mucha ©. 

lukas_mucha_title_photo_reality
Spokojných klientov
0 +

Lukáš Mucha je vysoko profesionálny a zároveň veľmi empatický v prístupe ku klientovi. Hľadá možné riešenia tak, aby boli uspokojivé pre všetky zúčastnené strany obchodu. Dokonca aj počas vypätých krízových časov zachoval svoju flexibilitu a ochotu dotiahnuť rozbehnuté veci. Určite budem odporúčať jeho služby ďalším ľuďom a ak bude ešte príležitosť, viem komu volať, keď ide o reality.

JUDr. Anton Škreko

S predajom alebo prenájmom nehnutelnosti odporúčam využiť služby p. Muchu. Profesionálny prístup, flexibilita, ale hlavne rešpektovanie podmienok sú zárukou správnej volby. ODPORÚČAM.

Eduard Šima

Bc. Lukáš Mucha je veľmi príjemný a ústretový realitný maklér. Naša kúpa prebehla bez zbytočných prieťahov. Všetko mal vždy pripravené, všetko dôsledne vysvetlil, čo sa bude robiť a čo znamenajú niektoré výrazy. Je aj dostatočne trpezlivý, nakoľko sme boli postarší kupujúci, občas možno ťažkopádni.

Zdena Slamková

V marci predávali náš byt v Trnave. Voľba na realitnú agentúru B10 bola náhodná, ale veľmi šťastná a úspešná. Hneď od prvého kontaktu s maklérom Bc. Lukášom Muchom som vedela, že je šikovný a komunikácia s ním bola veľmi príjemná. Lukáš Mucha je vysoko profesionálny a zároveň veľmi empatický. Je veľmi ochotný dotiahnuť rozbehnuté veci. Pri komunikácii má kultivovaný prejav, hľadá možné riešenia tak, aby boli uspokojivé pre všetky zúčastnené strany obchodu. Určite budem odporúčať jeho služby svojim priateľom.
 

Elena Stredáková

Realitné kancelárie nemusím , ale pri spolupráci p. Lukášom Muchom to bolo výborná spolupráca a názor som zmenil. Aj s jeho kolegami v Nitre ohľadne iných vecí. Ochota, komunikácia, a rýchlosť vo vybavovaní vecí.

Dušan

S predajom bytu sme sa obrátili na Lukáša Muchu, ktorý náš byt predal v rekordne rýchlom čase – rezervácia bytu presne 4h od fotenia. Maximálna spokojnosť, profesionálny a najmä ľudský prístup. Odporúčam všetkým! Luky veľké ĎAKUJEME.

Peter Bulla

Na realizáciu predaja domu sme si vybrali makléra Lukáša Muchu. S jeho prácou sme boli nadmieru spokojní. Bol ústretový, veľmi dobre sa nám s ním komunikovalo, zrealizoval predaj k vysokej spokojnosti nielen nás, ale aj našich kupujúcich. Všetky komplikácie vyriešil k našej spokojnosti. Naozaj nemám čo vytknúť, iba chválim. Prajem Vám, aby ste mali viac takých vynikajúcich maklérov ako je Lukáš. A Lukášovi ďakujeme za výborne odvedenú prácu.

Zuzana Lelovská

Seriózny prístup a hlavne veľmi dobrá komunikácia čo si cením.
Spokojnosť bola výborná. Realitného makléra určite odporúčam.

Dušan Branikovic

Pri predaji nehnuteľnosti nám pomáhal p. Mucha. S jeho profesionalitou som bol maximálne spokojný. Ďakujem.

Mário Mikinič

V tejto situácií, ktorá teraz je v celom svete, nie je ľahká komunikácia s bankami. Zvládol všetko na jednotku, aj keď sa musel práci venovať 2x toľko. Ďakujem.

Marián Birkuš

Nakoľko som Lukáša Muchu už dopredu poznal a dôveroval mu, bol aj on jeden z dôvodov využiť služby B10. Trpezlivo organizoval obhliadky a posielal mi odporúčania na byty, až kým sme nenašli ten správny. Ivan.

Ivan Málek

Ak potrebujete predať alebo prenajať nehnutelnosť, odporúčam realitné centrum B10. Pán Mucha bol maximálne profesionálny, flexibilný a rýchlo našiel riešenie. Eduard.

Eduard

Pri kúpe bytu som spolupracovala s maklérom Lukášom Muchom. S jeho prístupom som bola maximálne spokojná a tak isto aj so službami celej realitnej kancelárie B10. Odporučím ju aj svojim známym. Ďakujem za získanie krásneho bytu.

Mária Slováková

S činnosťou p. Muchu som bol veľmi spokojný, menovaný je ochotný pracovať, má slušné a korektné vystupovanie.

Ing. Marián Hromádka

Maklér bol vždy k dispozícii a veľmi ochotný. Dokázal zodpovedať každú otázku. Ďakujeme.

Daniel Peťko

Zodpovedný prístup maklera, seriózne vystupovanie.

Eva Svítková

Super prístup.

Marek Zalubel

Rokov skúseností
0 +
Obrat predaja nehnuteľností
0 M+
Predaných nehnuteľností
0 +
lukas_mucha_title_photo_reality
Podpis_new_Mucha_Lukas_black_400x100px