Jurkovičova 2 izb byt nitra

Dva a pol izbový byt Jurkovičova ul.

DETAILY

GALÉRIA

PÔDORYS

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Tento typ dispozície vám ponúka pocit, ako by ste mali trojizbový byt. Pol izba s plnohodnotným oknom a denným svetlom, kde si môžete urobiť pracovňu, detskú izbičku prípadne priestranný šatník vám dáva určite pridanú hodnotu tejto dispozície. Keď k tomu pridáme lokalitu s plnou občianskou vybavenosťou, dostupnou MHD a praktickú blízkosť centra mesta, vznikne nám ideálne bývanie prakticky pre každého. 

Dispozícia detailnejšie

Cez bezpečnostné dvere (Sherlock) vôjdeme do priestrannej chodby so šatníkovou skriňou. Po pravej strane máme spálňu orientovanú na JV. Vľavo od vstupu sa nachádza pol izba s oknom. Bývalí majitela ju využívali, ako tretiu izbu (detskú ). Keď sa prejde priamo cez vst. chodbu dostanete sa do obývacej izby z ktorej je výstup na balkón a je tam aj vstup do kuchyne. V kuchyni je veľmi prakticky vymyslené umiestnenie chladničky. Kuchyňa a obývacia izba sú orientované na SZ. V jadre bytu sa nachádza kúpelňa so sprchovým kútom a priestorom na práču a vedľa je samostatné WC. 

K bytu prislúcha aj pivnica (latková). Byt je na strednom 5. poschodí zo siedmich. Opäť tu máte pridanú hodnotu vo forme stredného poschodia.

Rekonštrukcie

Byt bol rekonštruovaný na dve etapy. Posledná v r. 2016. Menili sa vstupné dvere (sherlock), podlahy (v obývacej izbe sa pod plávajúcou zachovali pôvodné drevenné parkety), vystierkoval sa celý byt, robila sa nová kuchyňa s obkladom a spotrebičmi, roll door skrine, dorábali sa nakomplet el.rozvody, urobili sa aj interiérové dvere. 

Prvá časť bytu bola robená koncom r. 2012. Bolo robené komplet murované jadro s el.inštaláciou, kúpelňa a WC so sanitou a vymenené boli okná za plastové.

Bytový dom

Je zateplený sú vymenené stupačky, bola robená aj strecha a je tu nový výťah (robený v r. 2018).

Lokalita

Klokočina je momentálne veľmi zaujímavá lokalita. Dôvody sú jasné, nakoľko za posledné roky sa tu dobudovala takmer kompletná občianska vybavenosť a stále sa pracuje na zveľaďovaní tejto lokality. Presné vzdialenosti sú uvedené nižšie pod týmto textom 🙂

POLOHA NEHNUTEĽNOSTI